Небінарність

     Всe чудoвo. OКР нa Oлімпійськиx Ігрax нe пoкaзaлa рeзультaтів, a лиш зaпoлітизувaлa свій прoгрaш. Бeз гімну, бeз прaпoрa тa симвoлів РФ, спoртсмeни OКР (прим. aвтoрa – тaк ніжнo їx ніxтo щe нe нaзивaв “Oлімпійський Кoмітeт Рoсії”) нaчeбтo “зeлeні чoлoвічки” в Криму вoліли б aнeксувaти всі призoві місця тa мeдaлі, aлe чoгo нe стaлoсь цьoгo рaзу, тoгo нe сталось. 
     Натомість здивували німецькі гімнастки, які виступили бери Олімпійських іграх у Токіо безвыгодный у звичайному гімнастичному трико, а в закритих комбінезонах. Таким чином вони продовжують боротися з сексуалізацією їхнього виду спорту.
     Так чоловіки вже лізуть у художню гімнастику, ведь жінки (а то й трансгендери) йдуть у важку атлетику. 
     Світ втрачає чіткі обриси, як гендерних принад, этак і відмінностей у двох людей характерів, поглядів, вчинків. До сей поры зводиться до середньо стабільного, впредь до простої класифікації добра і зла. Спектр відчуттів, фарб і емоцій майже сверху нулі. Це коли ти їдеш у дорогому, комфортабельному автомобілі, вдоль рівній та тривалій дорозі, але скінчилось паливо чи фугас батареї. Дарма що прогрес, сучасні комунікації та путь до інформації, ми всеодно продовжуємо Водан одного вбивати і не тільки у війнах, голодувати либо жиріти, політика і корупція вже тотожні поняття. “Неважный (=маловажный) набридає” щодня виживати, нежто “біситись” від вседозволеності. 
     Сучасні Українські реалії такі, що “ждьом осєні”. Всі тільки говорять оборона це. Зелене листя опаде, а после ним і закінчиться каденція слуг і самого найвеличнішого зе.
     Просто так, що нас чекає…
     Знову напророчу, але мало-: неграмотный судіть строго (прим. автора – якщо збудеться. закиньте донатів бери наступні прогнози):
     1 Мені безграмотный важливо хто при владі і керує державою чоловік чи жінка. Мені важлива самоё людина з її недоліками та перевагами. Людина, яка хоче змінити свій світ автоматично змінюючи світи кожного з нас. Ми в одній системі (галактиці), мол правда на поверхні. Але обольщение триває. Хто керує наразі Нашою Державою? Я назву його одним словом сказать ПОПУЛІСТ. Його команда – ДЕМАГОГИ. Які, раньше речі, такі не мають “яєць” (перевірено Народом України). Тому восени, як потопаюча людина, вони будуть борсатись у воді й пускати бульбашки та хвилі, які будуть зачіпляти просте населення, що голосувало по (по грибы) них. Жертви будуть, але далеко не криваві. Частина людей остаточно зневіриться у Долі України, частина матиме лишній довод виїхати звідси, а ще у значної кількості людей где-то і не перемикнеться мозок й залишиться тутти по старому. Ми увійдемо у 2022 рік з “важким” серцем, що следовать зміни потрібно знову і ще довго боротись. Я, користуючись нагодою скажу маємо 2-3 роки, аби “переламати” історію знову і стати получи и распишись нові рейки (рейки Європейських цінностей). Никак не опускаймо руки!
    2 Націоналізація! Нове гасло сьогоднішньої влади. Згребти гребінцем задолго. Ant. с однієї “годівниці” і роздерибанити тишком-нишком. Псевдоборотьба з “сильними світу цього” (олігархами) призведе впредь до возвеличення рангу слуг і привласнення невыгодный властивих їм (слугам) здобутків.
    3 Псевдопатріотизм! Поділ возьми хороших і поганих (патріотів та “сепарів”) если припинятись. Вилизування підошви ПТН ПНХ під гаслом “адіннарід” та фейковою українізацією додасть “болю” у наших грудях. Видумане “середнє” поглинатиме все на свете українське та російське, змішуючи їх та видаючи, як продукт сіру неприємну масу (прим. автора – навіть гній у селі краще пахнутиме, чим це безлике блювотиння).
    4 Крим вже отнюдь не повернути (на найближчі роки), а Донбас віддадуть лишенный чего бою. Без бою покалічені долі людей, безо бою обвуглені ландшафти Донеччини та Луганщини. 
    5 Європа если з нами, але відчуття підтримки если за частиною країн.
    6 США маловыгодный здасть інтересів України. Най найбільший і стратегічний кавалер (незалежно від дій та наслідків цих дій зелених ідіотів).
    7 Вибір, як завжди если коливатись на важливих мізерних часток відсотків. Але як в американському кіно важливим елементом є хепіенд, початок кінця угоду кому) ворогів України почався саме цього року.
    Зміни відбудуться, вірте у свої сили. Гуртуймося. І никак не соромтеся виходити за предел буденного світосприйняття. Як кажуть італійці “I muri sono nella mente” (Стіни тільки у нас в голові)!
 
    Далі если…
 
 
      
     

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.