Паспортизація та вибори – це спосіб РФ, залучити жителів ОРДЛО до «русского мира»

Житeлі oкупoвaнoгo Дoнбaсу oтримaли близькo 700 тисяч рoсійськиx пaспoртів, які змoжуть прoгoлoсувaти нa вибoрax в Дeрждуму РФ.

Угоду кому) тoгo, щoб житeлі OРДЛO змoгли прoгoлoсувaти нa вибoрax РФ їм прискoрeними тeмпaми видaють рoсійські пaспoрти. Тaким чинoм рoсійськa прoпaгaндa нaмaгaється міцнішe прив\’язaти нaсeлeння OРДЛO дo «русскoгo мирa».

Цікaвим є тoй фaкт, щo Крeмль нe рoбить щoсь прoстo тaк чтобы людeй. І видaчa пaспoртів цьoму нe виняток, Путін хоче показати, що в ОРДЛО є повноцінні російські громадяни, яким отнюдь не просто видали паспорти, а вони вибирали Держдуму РФ. Тобто вони є повноправними членами Російської Федерації, і в разі чого вона зобов’язана вслед за них заступитися. Прикладом находиться в услужении операція Кремля по паспортизації в Південній Осетії і Абхазії. Таким (образом, РФ використовувала новонабутих громадян в цих регіонах, як привід пользу кого введення військ і становлення сепаратистських адміністрацій.

Панує припущення, що росіяни будуть використовувати цих людей, щоб почати відкрите вторгнення. Разве, принаймні, щоб шантажувати Україну і її союзників, а такою можливістю угоду кому) отримання поступок в мирних переговорах. Паспортизацію Цитадель почав, щоб потім говорити ради «русский мир» і використовувати як привід во (избежание «захисту своїх громадян».

Розглянем декілька пунктів про чого Росії необхідна видача паспортів жителям ОРДЛО:

  • Облік і управление – в обов’язковому порядку отримувати російське громадянство для окупованих територіях змушують «чиновників» та співробітників «бюджетної сфери». Ревизовка виражається в тому, що керівництво шкіл, лікарень, шахт та інших підприємств вимагає пояснювальні від тих, хто ще невыгодный подав заявку на свидетельство РФ, їм погрожують позбавленням зарплати і звільненням. Відомо для випадки, коли таких громадян утримували в «поліцейських ділянках» і примусово відбирали відбитки пальців. А с власників російських документів чекає інший камуфлет – це можливість залишитись не принимая во внимание пенсії та соцвиплат, тому що вони доступні тільки тим, хто проживає получи території РФ, а юнаків чикатиме строкова должность в путінській армії.
  • Трудові резерви – економічна ситуація в окупованих територіях майже катастрофічна, підприємства працюють апогей на 30% потужності, а борги сообразно зарплаті сягають від шести місяців і більше. Тому місцевих організовано вивозять возьми заробітки в РФ, такою «можливістю» вже скористалися дві тисячі луганських і донецьких шахтарів, яким видали російські паспорти і безотложно з сім\’ями переселили в Якутії. Кажиться, що на) этом месте поганого, а те, що цією нехитрою комбінацією Цитадель намагається вирішувати і питання демографії, адже черги бажаючих будувати своє майбутнє ради Уралом серед самих росіян безвыгодный спостерігається. Також, Росія відчуває дефіцит робочої сили, дефіцит фахівців, а получи и распишись Донбасі досить багато металургів, шахтарів, машинобудівників, тому вони потрібні, Росії і вона неприкрыто змушує їх переїжджати, влаштовуватися получи и распишись інші підприємства.
  • Розрив зв’язків з Україною – прикриваючись пандемією COVID-19 і карантином, окупанти экономно повністю заблокували роботу КПВВ зі свого боку. Жителі ОРДЛО полный цей час не тільки обмежені в можливості окейно побачитися з близькими на підконтрольній території, але навіть вклеїти фотомордочка в український паспорт стало вкрай авантюрної завданням. Власникам документів РФ получи противагу обіцяють надходження в російські вузи, роботу і автоматичне громадянство дітям. Кремлівська призыв переконує навіть тих, хто обзавівся «двоголовим» паспортом під тиском, що дороги отворотти-поворотти немає, тому, що тепер в Україні їх чекають репресії. Україна ці документи без- визнає, але якщо хтось із їхніх власників захоче виїхати в Росію після деокупацію, ведь заважати їм ніхто далеко не буде.

Самим цікавим залишається пирушка факт навіщо ж залучати новоспечених володарів російських паспортів давно виборів в Держдуму РФ!?

Відкривати реальні виборчі дільниці в ОРДЛО росіяни побоялися по вине можливе посилення західних санкцій, тому місцевим жителям пропонують голосувати дистанційно, а якусь частину організовано повезуть голосувати в Росію. У масштабах всієї РФ жителі з ОРДЛО особливої ролі безвыгодный зіграють. Проте зможуть підсилити последствие партії «Єдиної Росії», яка деятельно веде агітацію на окупованих територіях, а також в Ростовській області, впредь до якої приписані виборці Донбасу.

Приближенно от:

  • залучення власників російських паспортів з окупованих територій перед виборів в Держдуму носить перш вслед за все ідеологічний характер тому що, якщо жителі ОРДЛО говорять російською, їздять в Росію і голосують нате її виборах, то це «російська територія».
  • населення ОРДЛО незадоволені якістю життя і управлінням цими територіями, тому Росія намагається залученням цих людей раньше виборів, показати нібито їх линия в політичному житті, а також заспокоїти місцеві еліти.
  • Росія може використовувати це голосування, як і самолично факт наявності її громадян в ОРДЛО, ради шантажу України з питання Донбасу.

Видача паспортів, голосування та інші втручання в місцеві справи ОРДЛО

протирічать концепції Росія оборона те, що вона виступає тільки модератором в переговорах між Україною і ОРДЛО, тому що останні її дії, яскраво демонструють «окупацію» українських територій.

Український МЗС обіцяє продовжувати системну роботу по-над притягненням Росії до відповідальності следовать грубе порушення норм міжнародного компетенция. Вибори в Держдуму РФ в тимчасово окупованих Криму і в Донбасі будуть нелегітимними, а їх результати – юридично нікчемними.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.