Показуха на випередки

     Клoунaдa прoдoвжується ………. рік ……… дeнь (відмічaйтe у кaлeндaрі).
     Нaс чeкaє щe дoстaтньo звитяг пo бoрців зa …. A зa щo? Свoбoду вибoру… тaк ні, вжe вибрaли сoбі. Економічне зростання… знову ні, манером) епоха бідності скінчилась. Подолання корупції… хоть ніяк, бо все тільки починається. Через займайте перші ряди й все на свете побачите.
     Та більшість блогерів чи медіаресурсів мовчать у самий розпал. Мабуть, чекають чим по сию пору закінчиться і яку сторону прийняти, Сторону нового очільника поліції м. Києва Івана Вигівського під кураторством Дениса Монастирського і його “менторів” Зеленського та Єрмака аль сторону Національного Корпусу пана Білецького Андрія Євгенійовича з неоднозначною позицією. Одне скажу, около Авакові такого не було.
      Як получи и распишись мене, то мухи навмисно сідають в основному получи и распишись два субстрату: живильний основа і субстрат, на який можна відкласти яйця, щоб в ньому розвивалися личинки. У пошуках їжі деякі комахи шукають гній, випорожнення тварин і людини, а також до свидания-які інші органічні речовини, що розкладаються. Нумо закидаймо Водан одного ще багном і будемо радіти….
      Тусовка продовжуватимуться доти, поки ми це дозволятимемо. Нам сцять в очі, закладають у вуха, роблять динамічну картинку хуй очима, відволікаючи від основного – хто насправді неприятель. 
      

Євангелія від Матея 13:10-23

Я тому говорю задолго. Ant. с них притчами, що вони, дивлячись, отнюдь не бачать, і слухаючи, не чують і далеко не розуміють. 14 Нате них збувається пророцтво Ісаї, що каже: Слухом почуєте, та отнюдь не зрозумієте, і дивлячись, не побачите, – 15 ибо серце в цього народу затовстіло. Вони сверху вуха тяжко чують і зажмурили свої очі, щоб мало-: неграмотный бачити очима, і вухами мало-: неграмотный чути, і не зрозуміти серцем, та без- навернутись, –щоб я зцілив їх. 16 Ваші ж очі щасливі, потому что бачать; та й ваші вуха, – потому что чують. 17 Істинно кажу вы: Багато пророків і праведних хотіли бачити, що ви бачите, і далеко не бачили, і чути, що ви чуєте, і далеко не чули. 18
 
Далі если…

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.