Розслідування CNN говорить саме за себе!

Після oпублікувaння aмeрикaнським видaнням CNN стaтті прo привaтну військoвoї кoмпaнії «Вaгнeр», Крeмль aктивнo рoзпoчaв дискрeдитaційну кoмпaнію нaпрaвлeну нa укрaїнський уряд тa СШA.

CNN нeспoдівaнo oзвучилa дуже дивну версію круглым счетом званого «вагнерівського скандалу». 8 вересня американське видання CNN оприлюднило матеріал, який, зокрема, містить розмову з трьома анонімними нібито «колишніми високопоставленими службовцями української військової розвідки». Йдеться для підготовку спецоперації із захоплення членів російської приватної військової компанії «Вагнер». Однак в матеріалі немає інформації относительно те, чому було зірвано спецоперацію та маловыгодный вказано ні одного з членів розмови, що вже викликає сумніви прежде дійсності цих фактів.

Безграмотный минуло й кількох годин, як офіційний представник Контора похвалив CNN за цей матеріал. Що є дуже дивним, оскільки раніше далеко не помічалося щоб офіційний представник Чекушка практично миттєво виходив в медіа, щоб підтримати і похвалити якийсь сообщение. Цей виступ фактично був сигналом чтобы всієї російської системи пропаганди, «що і як» потрібно відпрацьовувати. По мнению суті так і сталося, пропагандистські ЗМІ розігнали цю історію в свою користь з посиланням в CNN. І сталося це напередодні запланованої зустрічі Лукашенка з Путіни. Ситуація быть в ударе сама за себе!

У виданні стверджують, що впредь до підготовки операції «Вагнер» була причетна й американська розвідка, хоча офіційно Город на берегах Потомака заперечив свою причетність.

Интересах РФ повернення «вагнерівців» з Мінська в РФ було провокуванням України, щоб «дискредитувати наші спецслужби. Частково у них це вийшло». І Росія, і Білорусь знали ради підготовку до затримання і збір інформації українською розвідкою ще держи самому початку.

Однак ніяких звинувачень вангерівцям офіційно приблизительно і не висунули, а через двушник тижні 32 з 33 затриманих повернули в Росію. Ще Водан залишився в Білорусі, бо має громадянство і цієї країни. Якби цих людей передали в Україні, ведь деталі їхніх злочинних діянь стали б відомі всьому світу. Україна могла б притягнути їх прежде відповідальності і показати, що наша боротьба з Росією серйозна і ми далеко не здамося.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.