Змова Зе-слуг і "ОПЗЖ"

     Сьoгoднішня критикa прeзидeнтa зeлeнськoгo, як в eфірі тoк-шoу тeлeкaнaлів, тaк й подле кoжній мoжливoсті (тeлeгрaм кaнaли, ФБ тoщo), являється вaжливим дoкaзoм, щo кaндидaтурa зeлeнськoгo булa вибрaнa нe випaдкoвo. 
     Мaйжe шість рoків xoлуї руцькoгo мірa шукaли шляxу пeрeмoгти тa до настоящего времени не вдавалось… зміни почали відбуватись вже з 14 року.
     Вибравши тракт втрат, тобто почекати, перетерпіти декілька років, але здобути хоч і з затримкою таку солодку перемогу надо Українським Народом, ці “слуги” (прим. автора – вірно сказати если “банда”) склали стратегічний умысел. Цей план полягав у наступному:
     1 після перемоги Революції Гідності і ствердження Державності, сплюндрувати та знецінити поверх політтехнології  здобутки Петра Порошенка. Згадаймо справу “свинарчуків”, яка в кінець кінцем розвалилась…;
     2 висунути конкурентом в виборах Президента медійну особу, яка в політиці малограмотный має “історії” та промити мозок частині населенню, що реальне життя може бути таке ж, як й в серіалі “холуй народу” (прим. автора – Ще по проведення самих виборів було зрозуміло, хто переможе. Ибо, мабуть, Президент Порошенко займався зовнішньою політикою і зробив помилку: один-другой часу і ресурсів затрачав усередині Держави. Нома відрізавши у нас Донбас та Крим розповсюдилась объединение всій Україні та стала зеленою.  );
     3 “Кожен фантазував согласно своєму, кожен домислював, що має получай увазі зеленський”. Та зеленський нічого никак не обіцяв. Звинувачував привселюдно, підтакував руськомовному насєлєнію і замовчував реальну картину, як держи фронті, так і в цивільному житті громадян.
       Наступні зашквари і публічні “коники” зелених політиків та міністрів відкрили багатьом очі.  І хорда тут настав переломний секундочку. Підтримуючи з самого початку 2019 року Вельможного Зе та його команду бандформирование з “ОПЗЖ” змінила риторику у кінці 2020 року. Почались “наїзди” получи и распишись зеленського. Позитивний рейтинг сколихнувся різко у сторону “ОПЗЖ” і навпроти, у зеленої команди він шаленими темпами почав падати.
       Розваливши ради домовленостями (прим. автора – а домовленість між бандою і зеленою командою була проста “пийте, гуляйте і нас безлюдный (=малолюдный) забувайте”) все що можливо і приставки не- можливо було, зеленський став неважный (=маловажный) потрібний банді. Почали закидати в інфопростір суперечливі речі, а саме перевибори президента посеред каденції. Вторити банді почала і РФ. Перегляньте статистику рейтингів после останні 2 роки. Мабуть, всі очікували, що держи фоні “розрухи” яку вчинив зеленський та його бригада, наступним президентом мала стати людина з “ОПЗЖ” наприклад, Как по писаному. 
      Та Петро Олексійович безвыгодный відійшов у сторону, не кинув напризволяще. Навіть проблиски у зеленського мозкової діяльності почали інколи проявлятись. Чи напоумив Пятий Шостого? Та ні. Дурня малограмотный переконати. 
      Підтягнутий, впевнений Фавн Порошенко Петро Олексійович з вірним йому товариством почав боротись і відстоювати ніби здалося вже втрачені позиції Європейського вибору та цивілізованості.
      ¡No pasarán! (когось на) этом месте потролив, не перепрошую:)
    Далі Если!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.